Patarimai, kurie padės parašyti motyvacinį laišką
  Įžvalgų sąrašas

  Kaip taisyklingai parašyti motyvacinį laišką?

  Kaip taisyklingai parašyti motyvacinį laišką?

  Dažnai kandidatai ieškantys darbo nesusimąsto, jog papildomas motyvacinis laiškas prie gyvenimo aprašymo CV, gali padidinti galimybes naujo darbo paieškose. Parašyti motyvacinį laišką nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti, kadangi tai neturi būti didelės apimties laiškas. Svarbiausi tinkamai atskleisti savo žinutės tikslą, gebėjimus ir privalumus.

  Motyvacinio laiško tekstą paprastai sudaro dvi pastraipos.

  Pirmoji jūsų pastraipa supažindina jus su skaitytoju (įdarbinimo konsultantu ar personalo vadovu). Į pirmąją teksto dalį galite įtraukti šiuos dalykus:

  • Paaiškinkite priežastį, kodėl kreipiatės į potencialų darbdavį

  Pavyzdžiui: „Prašau jūsų peržiūrėti mano kompetenciją užimti rinkodaros pareigas jūsų įmonėje" arba „Mane labai domina laikini projektai jūsų įmonės skyriuje".
  • Pateikite trumpą informaciją apie save

  Pavyzdžiui: „Šiuo metu studijuoju paskutiniame Finansų kurse, o birželio mėnesį įgijau apskaitos laipsnį".

  • Įtraukite informaciją, rodančią jūsų žinias apie šią įmonę

  Pavyzdžiui: „Ilgą laiką dirbęs kardiologo praktikantu, esu susipažinęs su šia pozicija ir žinau, kad jūsų įmonė pirmauja šioje pramonėje".

  Antroje pastraipoje trumpai aprašykite savo patirtį, įgūdžius ir žinias, kurios būtų naudingos potencialaus darbdavio įmonei.

  Laiško pabaigoje pabandykite susisiekti su potencialiu darbdaviu, pateikdami informacijos apie tai, kur, kada ir kaip jus galima pasiekti. Taip pat parodykite, kad jus domina bendradarbiavimas ir laukiate įmonės atsakymo.

  ​ Motyvacinis laiškas turėtų atspindėti jūsų susidomėjimą įsidarbinti konkrečioje įmonėje, taip pat palikti gerą įspūdį skaitytojui ir padidinti tikimybę, kad jūsų CV bus perskaitytas.


  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...