Išsiskiriantis „LinkedIn" profilis – misija įmanoma
  Į publikacijų sąrašą

  Išsiskiriantis „LinkedIn" profilis – misija įmanoma

  Išsiskiriantis „LinkedIn" profilis – misija įmanoma

  „LinkedIn" profesinis profilis yra geras būdas ne tik stebėti įdomių įmonių veiklą, bet ir bendrauti su įvairių sričių profesionalais ir darbdaviais. Šiomis dienomis darbdaviai dažnai naudoja socialinį tinklą „LinkedIn" kaip priemonę įdarbinti naujus žmones, tad turint profesionalų profilį yra didesnė tikimybė rasti ir gauti daug įdomių darbo pasiūlymų. Siekiant padėti susikurtį profilį, kuris išsiskirtų ir patrauktų darbdavių dėmesį, pateikiame keletą patarimų, kurie padės susikurti išskirtinį profilį. Na, o jei dar nesate „LinkedIn" vartotojas, galite pasinaudoti patarimais kurdamiesi naują profilį.

  • Profesionali profilio ir viršelio nuotrauka - šios nuotraukos suteikia pirmąjį vizualinį įspūdį, todėl gerai pagalvokite apie tai, kokios nuotraukos tai galėtų būti. Pagalvokite kokią informaciją norite perduoti su savo nuotrauka. Profilio pagrindinė nuotrauka gali būti kažkas, kas parodo jūsų, kaip savo srities profesionalo, asmenybę. Viršelio nuotrauka, pavyzdžiui, gali būti jūsų įmonės logotipas, kažkas, kas ją apibūdina, o galbūt kažkas įkvepiančio? Būkite originalūs.

  • Antraštė ir santrauka - antraštė yra labiausiai matoma teksto eilutė, o jei kas nors nusprendžia peiūrėti jūsų profilį, santrauka tapa svarbiausia priflio dalimi. Užuot tiesiog apibūdinę savo dabartinią veiklą ar darbą, kurio ieškote, parašykite trumpą frazę apie savo karjeros tikslus ir (arba) siekius. Kodėl gi nepasinaudojus galimybe pabrėžti, kodėl jums patinka jūsų pasirinkta profesija ir ką galite pasiūlyti būsimiems darbdaviams. Norėdami padidinti savo patikimumą, taip pat atkreipkite dėmesį į kai kuriuos svarbius pasiekimus ir kai kuriuos statistinius duomenis.

  • Būkite aktyvūs - dalijimasis įrašais iš žmonių ir organizacijų, kurias sekate, dalyvavimas įvairiose diskusijose suteikia darbdaviams gerą įvaizdį ir parodo, kad jūs esate žingeidus bei domitės skirtingomis temomis. Aktyvumas socialiniame tinkle taip pat lengviau atskleidžia, kokios temos jums yra aktualesnės.

  • Padidinkite savo tinklą - tinkamo tinklo kūrimas su kitais specialistais ir darbdaviais yra vienas iš paprasčiausių būdų atrasti naujas galimybes. Kaip ir skirtingos organizacijos, darbdaviai dalijasi aktyviais darbo pasiūlymais savo profilyje. Tad nebijokite ieškoti ir pradėti sekti aktyvius, jums patinkančius profilius.

  • Organizuota darbo patirtis – aiškiai ir teisinga tvarka užrašykite savo darbo patirtį. Žmonėms, apsilankiusiems jūsų profilyje, tai padės lengviau įvertinti jūsų turimą patirtį. Žinoma, turėkite sukurtą CV, kadangi aprašytos darbo patirties neužtenka ir dažnu atveju vėliau reikia nusiųsti išsamesnį CV.

  • Pasidalinkite savo pasiekimais ir straipsniais apie tai, ką darote - pasidalykite savo kūriniais ir kasdieniu darbu su pasididžiavimu, kadangi tai sukuria vizualinį portfelį ir gali parduoti jūsų įgūdžius.

  • Papildomi kursai - pridėkite prie savo profilio visus kursus, kuriuos baigėte, pavyzdžiui kalbos kursus, akademinius ir savanoriškos veiklos pasiekimus. Tai padės jūsų profiliui geriau pasirodyti paieškose.

  Šiandienos skaitmeniniame amžiuje „LinkedIn" yra tarsi jūsų gyvenimo aprašymas, atsižvelgdami į jūsų pasiekimus ir siekius, būkite aktyvūs. Jei esate atviri naujoms galimybėms ar darbo pasiūlymams, nepamirškite to pažymėti savo profilyje. 

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...