Adminstracijos ir verslo sektoriaus darbo tendencijos
  Naujienų sąrašas

  2021 m. tendencijos verslo ir administracijos darbuotojų tarpe

  2021 m. tendencijos verslo ir administracijos darbuotojų tarpe

  Nors pandemijos metu daugelis pradėjo dirbti iš namų ir galima būtų pagalvoti, jog visiems dirbant nuotoliu administracijos darbuotojai tapo nereikalingi ar išaugo jų nedarbas, iš tikrųjų situacija yra priešinga – 2020 m. didžioji dauguma administracijos darbuotojų (67%) dirbo taip pat, kaip įprastai ir lyginant su globaliu darbingo amžiaus, netgi viršijo dirbančiųjų vidurkį (50%).

  ]Nedarbas verslo ir administracijoje srityje išliko bene mažiausiais, lyginant su kitais sektoriais – verslo ir administracijos darbuotojų tarpe dėl pandemijos padarinių be darbo liko 2% šio sektoriaus darbuotojų, lyginant su globaliu 9% vidurkiu. Nors ši statistika džiugina, tačiau ketvirtadalis adminsitracijos darbuotojų įvardijo, jog pandemijos metu jie dirbo už mažesnį atlygį arba ilgesnėmis valandomis nei įprastai iki tol.

  Dirbantys verslo ir administracijos srityje jautė šiek tiek didesnį užtikrinitumą dėl darbo, lyginant su globalia rinka – 24% verslo ir adminsitracijos darbuotojų išsakė jaučiantys baimę netekti darbo, tuo tarpu visame pasaulyje susirūpinimą dėl darbo vietos išsaugojimo jautė 26% dirbančiųjų. Bijantys netekti darbo buvo tris kartus labiau linkę keisti darbdavį, lyginant su tais, kurie tokio nuogastąvimo nejautė (27% prieš 11%).

  Verslo ir administracijos darbuotojų lojalumas sutampa su pasaulinės darbo jėgos lojalumo statistika - abi grupės teigė, kad yra lojalesnės savo darbdaviui (68 %) ir tik 6 % teigė, kad yra mažiau lojalūs. Maždaug 1 iš 10 dirbančiųjų verslo ir administravimo srityje pakeitė darbdavį antrąjį 2020 m. pusmetį (10%), o šiek tiek daugiau (16%) planavo tai padaryti pirmąjį 2021 m. pusmetį.

  Norite sužinoti daugiau apie tendencijas verslo ir administracijos sektoriuje? Prenumeruokite mūsų naujienas!

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...