Perdegimas prieš šventes
  Naujienų sąrašas

  Kaip išvengti prieššventinio perdegimo darbe?

  Kaip išvengti prieššventinio perdegimo darbe?

  Jei pastaruoju metu pastebite savo elgesyje perdegimo požymių, gali būti jog Jums - prieššventinis perdegimas. Pirmas dalykas, kurį reikia tokiu atveju padaryti - pripažinti sau, jog nesate visagalis, neturite 6 porų rankų viskam, ir taip, jūs esate paprastas žmogus, kuris gali pavargti...

  Norėdami atgauti jėgas, vadovaukitės mūsų rekomendacijomis:

  • Laikykitės miego ir poilsio rutinos. Planuokite savo mitybą (jei esate įpratę nekreipti dėmesio į alkį arba entuziazmo įkarštyje galite to nepastebėti, nustatykite priminimus telefone). Gerkite daugiau vandens.

  • Pabandykite įtraukti kardio treniruotes į savo dienos rutiną ar bent jau atrasti pusvalandį lengvam pasivaikščiojimui.

  • Kai vėl patiriate stresą, išbandykite kvėpavimo pratimus. (Pavyzdžiui, pratimas „4-7-8“. Iškvėpkite per burną. Uždarykite burną ir įkvėpkite per nosį, kol suskaičiuosite iki 4. Sulaikykite kvėpavimą, kol suskaičiuosite iki 7, o 8-ą kartą iškvėpkite per burną.)

  • Užsiregistruokite masažui. Įrodyta, kad jis padeda sumažinti streso hormono kortizolio kiekį.

  • Pasikalbėkite apie savo būklę su žmogumi, kuriuo pasitikite – specialistu ar geru draugu.

  • Nepamirškite, jog kad ir kaip norėtumėte nudžiuginti savo artimuosius įspūdingomis dovanomis, tai neturėtų viršyti Jūsų finansų, o siekiant išvengti streso, pasirūpinkite šventinėmis dovanomis kiek įmanoma anksčiau

  • Ir atminkite, kad perdegimas yra būklė, nuo kurios niekas nėra apsaugotas. Taigi nekaltinkite savęs, jei staiga pritrūks energijos. Kuo anksčiau pradėkite sau padėti ir nespauskite savęs į ribas!

  Gražių artėjančių švenčių!

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...