IT specialistus motyvuojantys veiksniai
  Naujienų sąrašas

  Kas motyvuoja IT specialistus renkantis darbdavį?

  Kas motyvuoja IT specialistus renkantis darbdavį?

  Nors visa pasaulį sukausčiusi pandemija neigiamai paveikė daugelio sektorių veiklą, 67% IT sektoriaus darbuotojaų situacija darbe niekaip nepasikeitė ir jie dirbo kaip įprastai (lyginant su 50% visos pasaulio rinkos). Dar daugiau – 1 iš 3 IT sektoriaus darbuotojų dažnu atveju dirbo viršvalandžius, o darbo neteko vos 1% IT sektoriuje dirbančių asmenų. Kaip ir kituose sektoriuose, IT sektoriuje darbuotojai tapo lojalesni darbdaviui – net 70% IT sektoriaus darbuotojų išreiškė išaugusį lojalumą ir pasitikėjimą darbdaviu, lygiant su 68% visos darbo rinkos.

  Dauguma IT darbuotojų išreiškė, jog renkantis darbdavį jiems svarbiausia: patrauklus atlyginimas ir priedai (65%), darbo ir asmeninio gyvenimo balansas (62%), darbo sauga (60%). Sekantys pagal svarbą kriterijai buvo finansinis įmonės užtikrintumas (57%) bei maloni darbo atmosfera (55%). Dirbant IT srityje taip pat aktualu technologijos, inovacijos bei žengimas koja kojon su naujovėmis, tad lyginant su kitais sektoriais ir su globalia darbo rinka apskritai, IT srityje kaip niekur kitur darbuotojams svarbu, jog įmonė naudotųsi naujausiomis technologijomis ir programine įranga – 50% IT darbuotojų tai įvardijo kaip jiems svarbų aspektą, renkantis darbdavį, lyginant su visa globalia darbo rinka, kur šis faktorius kaip svarbus buvo įvardintas vos 36% apklaustųjų.

  Tiesa, prioritetai skiriasi, priklausomai nuo IT darbuotojų specializacijos. ITC vadybininkai kaip svarbiausius veiksnius vertina gerą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, finansinę būklę ir patrauklų atlyginimą bei išmokas (atitinkamai 65%, 62%ir 62%). Be to, jie mano, kad stipri vadyba yra penktas svarbiausias faktorius (56%), o ITC ir inžinerijos specialistams - stipri vadyba yra daug mažiau svarbus traukos veiksnys (43%). Patrauklus atlyginimas ir lengvatos ITC ir inžinerijos specialistams (69%) yra svarbesni nei vadovams ir partneriams.

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...