Darbdavio prekės ženklo stiprinimas

  Darbdavio prekės ženklo stiprinimas

  Padedame stiprinti darbdavio prekės ženklą ir reklamuoti jį internete bei nevirtualioje aplinkoje. Žinome, kaip pritraukti geriausius kandidatus į laisvas darbuotojų ir stažuotojų vietas kliento įmonėje.

  Tam teikiame toliau apibūdintas paslaugas.

  Darbdavio prekės ženklo auditas

  Siekdami geriau suprasti jūsų įmonės vertę potencialiems ir realiems darbuotojams, turime objektyviai įvertinti jos padėtį rinkoje. Tam atliekame kelių sričių auditą:
  • tikslinės auditorijos;
  • konkurentų;
  • ryšių kanalų.

  Vertės pasiūlymo darbuotojams (VPD) kūrimas

  Siekdami tobulinti su darbdavio prekės ženklu susijusius paskatų pasiūlymus darbuotojams, atliekame vidinės ir išorinės tikslinės auditorijos tyrimus, kurie padeda nustatyti svarbiausias įžvalgas, veiksnius ir kliūtis bei sukurti kiekvienam tikslinės auditorijos segmentui patraukliausią prekės ženklo įvaizdį. Vėliau tikriname kiekvieno segmento VPD  ypatybes ir jas pritaikome. Parengę VPD, atnaujiname arba tobuliname darbdavio prekės ženklo kūrybinę koncepciją bei ruošiame rekomendacijas dėl VPD (VPD vadovą). Paskui siūlome aktyvinimo veiksmus, padėsiančius įgyvendinti VPD įmonėje ir pristatyti jį pasitelkiant išorinius ryšių kanalus.

  Komunikacijos strategijos kūrimas

  Norint įgyvendinti vertės pasiūlymą darbuotojams praktikoje, reikia sukurti komunikacijos strategiją ir vykdyti atitinkamą reklaminę veiklą įvairiais kanalais.

  Visų pirma, mes įvertiname prekės ženklo padėtį rinkoje ir nusprendžiame, kaip norėtume ją pakeisti. Vėliau kuriame ryšių kanalų sistemą ir rekomenduojame veiksmingus kanalus sąveikai su tiksline auditorija. Sudarę kanalų rinkinį, kuriame žiniasklaidos strategiją: formuluojame principus, kuriais vadovaudamiesi bendrausime su žiniasklaida, formuojame reklamos strategiją, pasirenkame platformas, nustatome medžiagos skelbimo dažnumą ir apimtį, o tada pradedame įgyvendinti idėjas.

  Kūrybinės koncepcijos kūrimas

  Tarkime, kad jums reikia padidinti savo prekės ženklo žinomumą tikslinėje auditorijoje, vienu metu pasamdyti 30 darbuotojų, sukurti vidinę įmonės vertės pristatymo sistemą arba sustiprinti darbuotojų įsitraukimą. Šias ir panašias užduotis vadiname aktyvinimo veiksmais, nes jų tikslas – suaktyvinti vidinę arba išorinę tikslinę auditoriją. Jums reikia sukurti šių aktyvinimo veiksmų kūrybinę koncepciją. Kūrybinė komanda ir strategai pasiūlys reikiamus mechanizmus, reklaminius šūkius ir vaizdus, padėsiančius išspręsti jūsų problemas.

  Kliento pavedimu vykdoma prekės ženklo komunikacija

  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.
  Konsultavimas
  Sukūrę komunikacijos strategiją, galime pereiti prie praktikos: organizuoti konferencijas ir parodas, kurti interneto svetaines, vykdyti reklamą, tvarkyti socialinės žiniasklaidos paskyras, bendradarbiauti su universitetais ir žiniasklaida.
  Konsultavimas
  Naudodami skaitmenines ir kitas priemones, padedame įmonėms pasamdyti geriausius stažuotojus.
  Konsultavimas
  Darbuotojų vertinimas yra svarbi bet kokio verslo dalis. Mes jau nuo 1998 m. padedame savo klientams priimti tinkamus sprendimus renkantis darbuotojus.
  Konsultavimas
  Gebėjimų modeliavimas – tai darbuotojų profesinių įgūdžių valdymas (nuo reikalavimų profesiniams gebėjimams ir žinioms apibrėžimo iki veiksmingų vertinimo priemonių kūrimo).
  Konsultavimas
  Tyrimai – tai sistemingas informacijos apie įvairius įmonės rinkodaros veiklos aspektus rinkimas ir analizė. Mes, kaip žmogiškųjų išteklių rinkos ekspertai, specializuojamės su įmonės žmogiškaisiais ištekliais susijusių tyrimų srityje.
  Konsultavimas
  Tinkamas darbo organizavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų, didina įmonės veiklos našumą bei padeda sukurti klestinčią ir motyvuojančią aplinką.
  Konsultavimas
  Pagalba karjeros plėtrai atleidžiamiems arba atleidžiamiems vadovaujantiems ir nevadovaujantiems darbuotojams.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...