Gebėjimų modeliavimas

  Gebėjimų modeliavimas

  Gebėjimų modeliavimas – tai darbuotojų profesinių įgūdžių valdymas (nuo reikalavimų profesiniams gebėjimams ir žinioms apibrėžimo iki veiksmingų vertinimo priemonių kūrimo).

  Įgyvendiname išsamius projektus, skirtus darbuotojų profesinio tobulėjimo sistemoms kurti. Išsamus projektas apima profesinių gebėjimų modelio, darbo vietų profilių, vertinimo priemonių parengimą, skatinimo veiksmų plano sudarymą, taip pat rezultatų įvertinimą ir analizę. Profesinio tobulėjimo sistema leidžia jums valdyti darbuotojų profesinę kvalifikaciją, padėti gilinti žinias ir ugdyti profesionalų įgūdžius.

  Profesinio tobulėjimo sistema yra tolimesnės karjeros planavimo pagrindas. Jeigu profesinio tobulėjimo sistema jūsų įmonėje jau sėkmingai taikoma, mes mielai pasiūlysime jums išplėsti vertinimo priemonių rinkinį ir automatizuoti vertinimo procesą, pagrįstą PLANKA sistema. Jį sudaro tokie etapai:
  • profesinių gebėjimų modeliavimas; 
  • žinių patikrinimo testų kūrimas;
  • specialistų vertinimas, naudojantis PLANKA sistema.
  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.
  Konsultavimas
  Padedame stiprinti darbdavio prekės ženklą ir reklamuoti jį internete bei nevirtualioje aplinkoje. Žinome, kaip pritraukti geriausius kandidatus į laisvas darbuotojų ir stažuotojų vietas kliento įmonėje.
  Konsultavimas
  Sukūrę komunikacijos strategiją, galime pereiti prie praktikos: organizuoti konferencijas ir parodas, kurti interneto svetaines, vykdyti reklamą, tvarkyti socialinės žiniasklaidos paskyras, bendradarbiauti su universitetais ir žiniasklaida.
  Konsultavimas
  Naudodami skaitmenines ir kitas priemones, padedame įmonėms pasamdyti geriausius stažuotojus.
  Konsultavimas
  Darbuotojų vertinimas yra svarbi bet kokio verslo dalis. Mes jau nuo 1998 m. padedame savo klientams priimti tinkamus sprendimus renkantis darbuotojus.
  Konsultavimas
  Tyrimai – tai sistemingas informacijos apie įvairius įmonės rinkodaros veiklos aspektus rinkimas ir analizė. Mes, kaip žmogiškųjų išteklių rinkos ekspertai, specializuojamės su įmonės žmogiškaisiais ištekliais susijusių tyrimų srityje.
  Konsultavimas
  Tinkamas darbo organizavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų, didina įmonės veiklos našumą bei padeda sukurti klestinčią ir motyvuojančią aplinką.
  Konsultavimas
  Pagalba karjeros plėtrai atleidžiamiems arba atleidžiamiems vadovaujantiems ir nevadovaujantiems darbuotojams.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...