Išdarbinimas

  Išdarbinimas

  Išdarbinimas gali būti naudingas mūsų klientams, jei keičiasi jų įmonės organizacinė struktūra. Tokiais atvejais padedame atleidžiamiems organizacijos darbuotojams pasiruošti naujo darbo paieškai ir pasiūlome kandidatuoti į galimas darbo vietas.

  Atleistų darbuotojų išdarbinimo programos reikalingos įmonėms, kurios patiria tokius organizacinės struktūros pokyčius kaip gamyklų, filialų, padalinių uždarymas, organizacinės struktūros optimizavimas ir darbuotojų skaičiaus mažinimas, gamybos ar prekybos platformos perkėlimas į kitą regioną ir pan.

  Mūsų siūlomos atleistų darbuotojų įdarbinimo programos padeda sumažinti reputacijos, teisinę ir finansinę riziką, kuri gali kilti įmonei atleidžiant darbuotojus, padėti įmonei išsaugoti savo, kaip darbdavio, reputaciją, išlaikyti darbuotojų, kurie ir toliau dirba įmonėje, lojalumą, stiprinti organizacijos socialinę atsakomybę.

  Vykdome ir masinio atleistų darbuotojų įdarbinimo programas (daugiau nei 400 žmonių), ir individualias programas. Dirbame su įvairių kategorijų darbuotojais – nuo darbininkų iki aukščiausio lygio vadovų. Mes griežtai laikomės konfidencialumo principų ir užtikriname, kad jokia mūsų kliento informacija nenutekės į rinką. Nors visiems atleistų darbuotojų įdarbinimo programų dalyviams užimtumo garantuoti negalime, tačiau 76,5 proc. jų randa naują darbą.

  Internetinė konsultavimo atleistų darbuotojų įdarbinimo klausimais sistema „MeConsultant“ – tai pagalbininkas, kuris visada po ranka. Šioje sistemoje pateikiama naujausia informacija apie darbo rinką, visos reikalingos formos ir šablonai, mokomieji vaizdo įrašai, pristatymo medžiaga ir užduotys. Be to, naudodamiesi šia sistema, galėsite greitai susisiekti su konsultantu, pasirinkę interaktyviojo pašnekesio funkciją.
  • Masinės atrankos (įdarbinimo) programa
  • Individualios atrankos (įdarbinimo) programa
  • Programa aukščiausio lygmens vadovams
  • „MeConsultant“
  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.
  Konsultavimas
  Padedame stiprinti darbdavio prekės ženklą ir reklamuoti jį internete bei nevirtualioje aplinkoje. Žinome, kaip pritraukti geriausius kandidatus į laisvas darbuotojų ir stažuotojų vietas kliento įmonėje.
  Konsultavimas
  Sukūrę komunikacijos strategiją, galime pereiti prie praktikos: organizuoti konferencijas ir parodas, kurti interneto svetaines, vykdyti reklamą, tvarkyti socialinės žiniasklaidos paskyras, bendradarbiauti su universitetais ir žiniasklaida.
  Konsultavimas
  Naudodami skaitmenines ir kitas priemones, padedame įmonėms pasamdyti geriausius stažuotojus.
  Konsultavimas
  Darbuotojų vertinimas yra svarbi bet kokio verslo dalis. Mes jau nuo 1998 m. padedame savo klientams priimti tinkamus sprendimus renkantis darbuotojus.
  Konsultavimas
  Gebėjimų modeliavimas – tai darbuotojų profesinių įgūdžių valdymas (nuo reikalavimų profesiniams gebėjimams ir žinioms apibrėžimo iki veiksmingų vertinimo priemonių kūrimo).
  Konsultavimas
  Tyrimai – tai sistemingas informacijos apie įvairius įmonės rinkodaros veiklos aspektus rinkimas ir analizė. Mes, kaip žmogiškųjų išteklių rinkos ekspertai, specializuojamės su įmonės žmogiškaisiais ištekliais susijusių tyrimų srityje. Tai gali būti darbuotojų įsitraukimo tyrimai, padalinių tarpusavio sąveikos tyrimai, darbuotojų pasitenkinimo tyrimai, įmonės kultūros tyrimai, darbdavio prekės ženklo tyrimai, darbo užmokesčio, veiklos sąlygų ir atlygio apžvalgos.
  Konsultavimas
  Tinkamas darbo organizavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų, didina įmonės veiklos našumą bei padeda sukurti klestinčią ir motyvuojančią aplinką.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...