Išdarbinimas

  Išdarbinimas

  Išdarbinimas – tai pagalba atleidžiamiems arba atleistiems vadovaujantiems ir nevadovaujantiems darbuotojams siekiant karjeros.
  Išdarbinimas mažina įtampą atleidžiant ir atleidžiant iš darbo, padeda sumažinti įvairias rizikas, prisidedant prie darbdavio prekės ženklo kūrimo.

  Išdarbinimo programose naudojame platų įrankių spektrą įvairioms progoms: individualias ir grupines programas, programas aukščiausio lygio vadovams, meistriškumo kursus, seminarus apie darbo rinką, darbo paieškas ir daug daugiau.

  Lydime išdarbinimo programos dalyvį visuose darbo paieškos etapuose:

  • Padedame susikurti CV ir nustatyti darbo paieškos strategiją
  • Darbuotojus mokome darbo paieškos technologijų seminaruose, internetiniuose seminaruose ir mokymuose
  • Atliekame individualias konsultacijas
  • Teikiame psichologinę pagalbą
  • Padedame organizuoti permokymus, parenkame išplėstines mokymo programas
  • Konsultuojame darbuotojus įvairių įdarbinimo formų klausimais: laisvai samdomas darbuotojas, individuali veikla, verslumas
  • Vedame karjeros konsultavimo sesijas
  • Atliekame testavimą
  • Planuojame dalyvio karjeros kelio variantus

  Išdarbinimo dalyviams įsidarbinimas negarantuojamas, tačiau ANCOR konsultantai padarys viską, kad padėtų žmogui sėkmingai patekti į darbo rinką ir teiktų paramą siekiant naujų karjeros tikslų.
  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.
  Konsultavimas
  Padedame stiprinti darbdavio prekės ženklą ir reklamuoti jį internete bei nevirtualioje aplinkoje. Žinome, kaip pritraukti geriausius kandidatus į laisvas darbuotojų ir stažuotojų vietas kliento įmonėje.
  Konsultavimas
  Sukūrę komunikacijos strategiją, galime pereiti prie praktikos: organizuoti konferencijas ir parodas, kurti interneto svetaines, vykdyti reklamą, tvarkyti socialinės žiniasklaidos paskyras, bendradarbiauti su universitetais ir žiniasklaida.
  Konsultavimas
  Naudodami skaitmenines ir kitas priemones, padedame įmonėms pasamdyti geriausius stažuotojus.
  Konsultavimas
  Darbuotojų vertinimas yra svarbi bet kokio verslo dalis. Mes jau nuo 1998 m. padedame savo klientams priimti tinkamus sprendimus renkantis darbuotojus.
  Konsultavimas
  Gebėjimų modeliavimas – tai darbuotojų profesinių įgūdžių valdymas (nuo reikalavimų profesiniams gebėjimams ir žinioms apibrėžimo iki veiksmingų vertinimo priemonių kūrimo).
  Konsultavimas
  Tyrimai – tai sistemingas informacijos apie įvairius įmonės rinkodaros veiklos aspektus rinkimas ir analizė. Mes, kaip žmogiškųjų išteklių rinkos ekspertai, specializuojamės su įmonės žmogiškaisiais ištekliais susijusių tyrimų srityje.
  Konsultavimas
  Tinkamas darbo organizavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų, didina įmonės veiklos našumą bei padeda sukurti klestinčią ir motyvuojančią aplinką.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...