Rinkos tyrimai ir apklausos

  Rinkos tyrimai ir apklausos

  Tyrimai – tai sistemingas informacijos apie įvairius įmonės rinkodaros veiklos aspektus rinkimas ir analizė. Mes, kaip žmogiškųjų išteklių rinkos ekspertai, specializuojamės su įmonės žmogiškaisiais ištekliais susijusių tyrimų srityje. Tai gali būti darbuotojų įsitraukimo tyrimai, padalinių tarpusavio sąveikos tyrimai, darbuotojų pasitenkinimo tyrimai, įmonės kultūros tyrimai, darbdavio prekės ženklo tyrimai, darbo užmokesčio, veiklos sąlygų ir atlygio apžvalgos.

  Kodėl verta rinktis ANCOR?

  • Žinome, kaip nagrinėti skirtingų padalinių tarpusavio sąveikos veiksmingumą, atliekant darbuotojų apklausas internetu.
  • Visas apklausas vykdome internetu, todėl ataskaitos nereikia ilgai laukti.
  • Kruopščiai ištiriame padėtį, pasitelkdami kokybinių ir kiekybinių analizės metodų derinį, kuris mums leidžia susidaryti išsamų tiriamojo klausimo vaizdą.
  • Mūsų konsultantai turi sociologijos išsilavinimą ir didelę patirtį vykdant vidinius, taip pat ir didelio masto tyrimus.
  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.
  Konsultavimas
  Padedame stiprinti darbdavio prekės ženklą ir reklamuoti jį internete bei nevirtualioje aplinkoje. Žinome, kaip pritraukti geriausius kandidatus į laisvas darbuotojų ir stažuotojų vietas kliento įmonėje.
  Konsultavimas
  Sukūrę komunikacijos strategiją, galime pereiti prie praktikos: organizuoti konferencijas ir parodas, kurti interneto svetaines, vykdyti reklamą, tvarkyti socialinės žiniasklaidos paskyras, bendradarbiauti su universitetais ir žiniasklaida.
  Konsultavimas
  Naudodami skaitmenines ir kitas priemones, padedame įmonėms pasamdyti geriausius stažuotojus.
  Konsultavimas
  Darbuotojų vertinimas yra svarbi bet kokio verslo dalis. Mes jau nuo 1998 m. padedame savo klientams priimti tinkamus sprendimus renkantis darbuotojus.
  Konsultavimas
  Gebėjimų modeliavimas – tai darbuotojų profesinių įgūdžių valdymas (nuo reikalavimų profesiniams gebėjimams ir žinioms apibrėžimo iki veiksmingų vertinimo priemonių kūrimo).
  Konsultavimas
  Tinkamas darbo organizavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų, didina įmonės veiklos našumą bei padeda sukurti klestinčią ir motyvuojančią aplinką.
  Konsultavimas
  Pagalba karjeros plėtrai atleidžiamiems arba atleidžiamiems vadovaujantiems ir nevadovaujantiems darbuotojams.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...