Talentų rinkos analizė

  Talentų rinkos analizė

  Talentų rinkos analizė – tai profesionalų teikiama konsultavimo paslauga, siekiant pagal kliento pageidavimą surinkti ir analizuoti darbo rinkos duomenis.

  Analizės rezultatas yra pagal konkrečius kliento poreikius atliktas tyrimas, kuris leidžia klientui pamatyti „visą vaizdą“ ir tik tada daryti išvadas dėl to, kaip jis turėtų pakeisti arba patobulinti esamus verslo procesus ir sistemas.

  Tokio tyrimo rezultatus galima panaudoti ruošiantis kandidatų į konkrečias laisvas darbo vietas paieškai ir atrankai, taip pat vadovybė į juos gali atsižvelgti priimdama su darbuotojų vadyba, organizacine plėtra, strateginiu ir veiklos planavimu, rinkodaros tyrimais ir kitais panašiais klausimais susijusius sprendimus.

  Kodėl verta rinktis ANCOR?

  • Galime tiesiogiai naudotis atitinkamos srities informacija – kiekvieną dieną mes stebime visą rinką ir dirbame su kandidatais.
  • Savo darbe laikomės aukštų etikos standartų, todėl pelnėme didelį pasitikėjimą.
  Mūsų paslaugos
  Konsultavimas
  Padedame stiprinti darbdavio prekės ženklą ir reklamuoti jį internete bei nevirtualioje aplinkoje. Žinome, kaip pritraukti geriausius kandidatus į laisvas darbuotojų ir stažuotojų vietas kliento įmonėje.
  Konsultavimas
  Sukūrę komunikacijos strategiją, galime pereiti prie praktikos: organizuoti konferencijas ir parodas, kurti interneto svetaines, vykdyti reklamą, tvarkyti socialinės žiniasklaidos paskyras, bendradarbiauti su universitetais ir žiniasklaida.
  Konsultavimas
  Naudodami skaitmenines ir kitas priemones, padedame įmonėms pasamdyti geriausius stažuotojus.
  Konsultavimas
  Darbuotojų vertinimas yra svarbi bet kokio verslo dalis. Mes jau nuo 1998 m. padedame savo klientams priimti tinkamus sprendimus renkantis darbuotojus.
  Konsultavimas
  Gebėjimų modeliavimas – tai darbuotojų profesinių įgūdžių valdymas (nuo reikalavimų profesiniams gebėjimams ir žinioms apibrėžimo iki veiksmingų vertinimo priemonių kūrimo).
  Konsultavimas
  Tyrimai – tai sistemingas informacijos apie įvairius įmonės rinkodaros veiklos aspektus rinkimas ir analizė. Mes, kaip žmogiškųjų išteklių rinkos ekspertai, specializuojamės su įmonės žmogiškaisiais ištekliais susijusių tyrimų srityje.
  Konsultavimas
  Tinkamas darbo organizavimas leidžia pasiekti puikių rezultatų, didina įmonės veiklos našumą bei padeda sukurti klestinčią ir motyvuojančią aplinką.
  Konsultavimas
  Pagalba karjeros plėtrai atleidžiamiems arba atleidžiamiems vadovaujantiems ir nevadovaujantiems darbuotojams.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...