Slaptasis pirkėjas
  Slaptojo pirkėjo paslauga leidžia patikrinti, ar parduodant paslaugą arba produktą laikomasi klientų aptarnavimo standartų. Ši paslauga apima kliento darbuotojų darbo kokybės kontrolę paslaugų teikimo vietose ir ataskaitų teikimą klientui.

  Mes tikriname, ar reklamuotojai, pardavėjai, administratoriai yra darbo vietose, vertiname jų išvaizdą, bendravimą su klientu, žinias apie produktą, raštingumą ir bendrą konsultavimo kokybę.

  Garantuojame, kad tikrintojas bus nešališkas ir savarankiškai įvertins aptarnavimo standartus. Nustatome trūkumus ir patariame, kaip juos pašalinti, taip pat įsipareigojame užtikrinti projekto valdymo procesų ir procedūrų skaidrumą, pasiekti sutartus veiklos rodiklius, laiku pradėti ir baigti projektą.

  Remdamiesi patikrinimo rezultatais, galime pasiūlyti papildomas kliento produktų reklamuotojų ir pardavėjų mokymo programas.
  Mūsų paslaugos
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Vaistinių preparatų reklamos veiklos rangos paslaugos tikslas – padėti pateikti rinkai kliento produktus ir juos reklamuoti. Ši paslauga gali apimti visą procesą. Pavyzdžiui, tai gali būti produkto konsultantų arba medicinos specialistų darbas, kurie teikia klientams konsultacijas pardavimo vietoje pagal sutartą programą ir taip didina prekės ženklo ar produkto žinomumą.
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Galime pasiūlyti aukštos kvalifikacijos konsultantų paslaugas, kurie padės padidinti kliento produktų pardavimo apyvartą arba pagerinti prekės ženklo žinomumą.
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Produktų reklamos socialiniuose tinkluose ir interneto platformose paslauga padeda didinti kliento įmonės prekės ženklo žinomumą ir klientų lojalumą prekės ženklui bei produktams, taip pat pritraukti naujus klientus, geriau pasiekti tikslinę auditoriją, pateikti rinkai naujus produktus ir kt.
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Padėdami klientui reklamuoti jo produktus socialiniuose tinkluose, mes pasitelkiame gerbiamus ir gerai žinomus įvairių sričių ekspertus. Pavedame nuomonės formuotojams kalbėti apie produkto privalumus, jo kainą, naudojimo būdus, pristatyti klientams prekės ženklo istoriją ar kitas svarbias įmonės naujoves. Koordinuojame tikslinę auditoriją, kuriame ir įgyvendiname bendravimo su klientu socialiniame tinkle strategiją.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...