Vaistinių preparatų reklamos veiklos ranga

  Vaistinių preparatų reklamos veiklos ranga

  Vaistinių preparatų reklamos veiklos rangos paslaugos tikslas – padėti pateikti rinkai kliento produktus ir juos reklamuoti. Ši paslauga gali apimti visą procesą. Pavyzdžiui, tai gali būti produkto konsultantų arba medicinos specialistų darbas, kurie teikia klientams konsultacijas pardavimo vietoje pagal sutartą programą ir taip didina prekės ženklo ar produkto žinomumą.

  Užtikriname darbuotojų darbą skirtingomis pamainomis, atsakome už pamainų grafiko sudarymą ir laikymąsi, specialistų rengimą, adaptaciją, darbą ir darbo našumą, įsipareigojame prireikus pasiūlyti kitą darbuotoją.

  Siekdami užtikrinti geriausius kliento projekto rezultatus, galime pasitelkti nuomonės formuotojus, platintojus, organizuoti įvairaus sudėtingumo renginius.

  Garantuojame, jog įsigilinsime į kliento užduotį ir padėsime pasiekti rezultatą (didesnę pardavimo apyvartą ir (arba) produkto žinomumą), taip pat garantuojame mūsų pasiūlytų darbuotojų profesionalumą, užduočių atlikimą laiku ir taikomų darbo saugos standartų laikymąsi.
  Mūsų paslaugos
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Galime pasiūlyti aukštos kvalifikacijos konsultantų paslaugas, kurie padės padidinti kliento produktų pardavimo apyvartą arba pagerinti prekės ženklo žinomumą.
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Produktų reklamos socialiniuose tinkluose ir interneto platformose paslauga padeda didinti kliento įmonės prekės ženklo žinomumą ir klientų lojalumą prekės ženklui bei produktams, taip pat pritraukti naujus klientus, geriau pasiekti tikslinę auditoriją, pateikti rinkai naujus produktus ir kt.
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Padėdami klientui reklamuoti jo produktus socialiniuose tinkluose, mes pasitelkiame gerbiamus ir gerai žinomus įvairių sričių ekspertus. Pavedame nuomonės formuotojams kalbėti apie produkto privalumus, jo kainą, naudojimo būdus, pristatyti klientams prekės ženklo istoriją ar kitas svarbias įmonės naujoves. Koordinuojame tikslinę auditoriją, kuriame ir įgyvendiname bendravimo su klientu socialiniame tinkle strategiją.
  Prekybos rinkodaros veiklos ranga
  Slaptojo pirkėjo paslauga leidžia patikrinti, ar parduodant paslaugą arba produktą laikomasi klientų aptarnavimo standartų. Ši paslauga apima kliento darbuotojų darbo kokybės kontrolę paslaugų teikimo vietose ir ataskaitų teikimą klientui.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...