IT personalo atranka

  IT specialistų atranka

  IT personalo atranka – tai plėtros, didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto srities specialistų paieškos ir atrankos paslauga, teikianti pilną kandidatų paieškos ciklą IT profilio įmonėms – nuo paraiškos pateikimo iki kandidato darbo pradžios.

  ANCOR IT personalo atrankos specialistai turi savo specialistų nukreipimo tinklą, gerai išvystytus paieškos algoritmus profesinėse bendruomenėse ir socialiniuose tinkluose, plėtinius ir papildinius informacijos paieškai ir sisteminimui.

  Turime patirties ieškant kandidatų įvairių sektorių įmonėms: elektroninės komercijos, IT, FinTech, logistikos, mažmeninės prekybos ir kt.
  Kada ši paslauga reikalinga?
  • Įmonės nuosavi ištekliai yra perkrauti
  • Pozicija turi būti greitai uždaryta ir turėti aiškią laiko juostą
  • Reikia patobulinti savo paiešką įtraukiant papildomus kandidatus

  Dirbame su šiais profiliais: „back-end“, „front-end“, „DevOps“ inžinieriai, „GameDev“, mobiliųjų įrenginių kūrėjai, architektai, testuotojai, sistemų ir verslo analitikai, duomenų analitikai, produktų vadybininkai.
  Mūsų paslaugos
  Personalo atranka
  Darbuotojų atranka – tai paieška ir atranka tokių kandidatų, kurie turi reikiamų savybių ir įgūdžių dabartiniams ir ilgalaikiams kliento įmonės tikslams įgyvendinti.
  Personalo atranka
  Projektinė darbuotojų atranka – masinė kandidatų atranka į tipines pareigas, kurios darbdavių laikomos standartinėmis. Ši paslauga paprastai siūloma, kai reikia pasamdyti stažuotojus arba pradinio lygmens darbuotojus, darbininkus.
  Personalo atranka
  Ši paslauga apima vadovų ir retų profesijų specialistų paiešką.
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...