Vadovų paieška

  Vadovų paieška

  Ši paslauga apima vadovų ir retų profesijų specialistų paiešką.

  Mes galime pasiūlyti specifinių sričių specialistų, nes pirmiausia išnagrinėjame jūsų įmonės poreikius ir atliekame rinkos tyrimus pagal tinkamiausią profilį. Žinome, kaip kalbėtis su įvairiais žmonėmis ir galime sudominti net reikliausius kandidatus.

  ANCOR yra pasirengusi priimti bet kokio masto ir užmojo iššūkį, atsižvelgdama į jūsų įmonės rinkos specializaciją. Visi mūsų įmonės darbuotojų atrankos specialistai šioje srityje yra sukaupę ne mažesnę kaip penkerių metų patirtį. Ieškodami tinkamų kandidatų, ANCOR konsultantai ir analitikai naudoja unikalų metodų ir technologijų rinkinį.

  Kodėl verta rinktis ANCOR?

  • Asmeninis požiūris
  • Konfidencialumo garantija
  • Tinkamiausių kandidatų pritraukimo kanalų naudojimas
  • Pasirengimas priimti bet kokio masto ir užmojo iššūkį
  • Nuolatinis tobulėjimas ir gebėjimas lanksčiai prisitaikyti
  • Geriausių rezultatų ir abipusės sėkmės siekis
  • Papildomas įsipareigojimas prireikus pasiūlyti kitą darbuotoją
  • Pagalba kandidatui bandomuoju laikotarpiu
  Sėkmės mokestis už mūsų paslaugas paprastai yra tam tikras metinių kandidato pajamų (prieš atskaitant mokesčius) procentas ir priklauso nuo įvairių veiksnių, kurie aptariami užsakant paslaugą. Mokėsite tik tuo atveju, jei kandidatą įdarbinsite.
  Mūsų paslaugos
  Personalo atranka
  Darbuotojų atranka – tai paieška ir atranka tokių kandidatų, kurie turi reikiamų savybių ir įgūdžių dabartiniams ir ilgalaikiams kliento įmonės tikslams įgyvendinti.
  Personalo atranka
  Projektinė darbuotojų atranka – masinė kandidatų atranka į tipines pareigas, kurios darbdavių laikomos standartinėmis. Ši paslauga paprastai siūloma, kai reikia pasamdyti stažuotojus arba pradinio lygmens darbuotojus, darbininkus, bet paslaugą galime pasiūlyti ir samdant kvalifikuotus specialistus. 
  Patentinės paslaugos
  Siųsti užklausą
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...