Gyvenimo aprašymas
  Į straipsnių sąrašą

  Kaip parduoti save darbdaviui su įtikinančiu gyvenimo aprašymu?

  Kaip parduoti save darbdaviui su įtikinančiu gyvenimo aprašymu?

  Klasikinis gyvenimo aprašymas, kuris dažniausiai lieka „už borto“, potencialiam darbdaviui nurodo tik bendrus kandidato darbo biografijos faktus.

  Mes atskleisime Jums, ką turite įtraukti į savo gyvenimo aprašymą, kuris atkreiptų įdarbintojo dėmesį:

     

  Tikslas

  Laikykitės taisyklės „viena pozicija – vienas gyvenimo aprašymas“. Tuomet jūsų tikslas – užimti konkrečias pareigas konkrečioje įmonėje – atrodys įtikinamiau. Nereikėtų nurodyti kelių pareigybių, ypač jei jos turi reikšmingų skirtumų atsakomybės srityje, užduotyse ir vadovavimo lygiu.


  Profilis

  Pirmajame savo gyvenimo aprašymo puslapyje įdėkite skiltį „profesionalus profilis“, kuri glaustai atspindi jūsų vertę darbdaviui: kompetenciją, patirtį, žinias, įgūdžius ir kompetencijas.


  Funkcijos

  Pritaikykite savo CV turinį prie darbo profilio. Rašykite tik apie atitinkamą patirtį ir tas funkcijas, kurios yra susijusios su tuo, ką turite daryti.


  Žymekliai

  Pridėkite žymeklio raktinius žodžius (profesinę terminiją, kompiuterių programų pavadinimus, ekonominius rodiklius ir kt.), kurie atspindi jūsų priklausomybę pramonės šakai, kompetenciją ir profesionalumą. Šie žodžiai būdingi kiekvienai pramonės šakai ir juos galima rasti darbo vietų aprašymuose.


  Pasiekimai

  Privalomas daiktas, įrodantis jūsų sėkmę ir efektyvumą. Apibūdinkite pasiekimus naudodami KPI, naudodami kiekybinius ir kokybinius duomenis, verslo efektus.


  Projektai

  Papasakokite apie savo dalyvavimą didelės apimties projektuose, kurie leido jums įrodyti save, išsiugdyti lyderio savybes ir įgyti vertingos patirties.


  Papildomas išsilavinimas

  Pasidalykite su darbdaviu savo perspektyvomis ir orientacija į vystymąsi. Norėdami tai padaryti, nurodykite informaciją apie dalyvavimą mokymuose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, edukacinėse programose, kurios yra aktualios jūsų profesinei sričiai.


  Portfelis

  Jei jūsų profesija susijusi su kūryba ar projektine veikla, paruoškite portfolio ir savo gyvenimo aprašyme pridėkite nuorodą į pristatymą debesyje.


  Laikykitės šių rekomendacijų ir įdarbintojo skambutis neprivers jūsų laukti!


  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...