Darbo paieška neturint patirties
    Į straipsnių sąrašą

    Kaip susirasti darbą neturint patirties?

    Kaip susirasti darbą neturint patirties?

    Atsižvelgiant į šiais laikais keliamus darbo reikalavimus, dažnai susiduriama su problema, kuomet yra sunku susirasti darbą, jei tam tikroje srityje kandidatas neturi jokios patirties. Šiai problemai išspręsti ANCOR konsultantai pateikia pagrindinius patarimus, kurie tikslingai padės ieškoti darbo neturint patirties.

    • Išsikelkite tikslą ir nustatykite atrankos kriterijus. Labai svarbu suprasti, ką norite veikti, kokioje pozicijoje dirbti ir kokias užduotis atlikti. Galite nustatyti perspektyvias industrijas bei darbdavių atrankos kriterijus. Tai padės susitelkti ir nešvaistyti laiko dalykams, kurie netelpa ar netelpa į būsimo darbo įvaizdį.

    • Pagalvokite ir įsivertinkite savo stiprybes. Svarbu įvertinti darbdavių įmonių poreikius, išanalizuoti darbo pareigas, reikalavimus bei nustatyti, ką darbdavys gaus, jei jus priims į darbą. Tai gali būti jūsų unikalios asmenybės savybės, įgūdžiai, talentai, idėjos, požiūris į darbą, visa tai, kas bus vertinga procesui ir rezultatui.

    • Paruoškite savo gyvenimo aprašymą - CV. Tiems, kurie dar tik pradeda karjerą ir neturi patirties, vertėtų susikurti gyvenimo aprašymą. Jis formuoja informaciją, pagrįstą įgūdžiais, o ne darbu. Toks būdas yra naudojamas siekiant pabrėžti, kaip jūsų žinios, įgūdžiai ir patirtis atitinka darbo rūšis ir veiklos sritis.

    • Pasitelkite visus darbo paieškos šaltinius ir kanalus. Be tradicinių darbo paieškos vietų, išbandykite socialinius (Facebook, Instagram) ir profesinius tinklus (Linkedin), susirašinėjimų programas (Telegram), darbo ir praktikos galimybių paiešką įmonės karjeros portaluose bei lankykitės karjeros centruose.

    • Paruoškite prasmingą savęs pristatymą. Neužtenka susirasti tinkamą darbą ir gauti kvietimą pokalbiui, reikia sudominti darbdavį, o tam reikia paruošti prezentaciją ir repetuoti savo „kalbą“. Galite paruošti kelis variantus: trumpą – pirminiam kontaktui ir išplėstinę pristatymo versiją – pokalbiui.

    • Pasiruoškite pokalbiui. Kalbama ne tik apie savęs pristatymą, bet ir apie tokius svarbius aspektus kaip duomenų rinkimas apie įmonę, jos korporacinę kultūrą, vertybes, sprendimų priėmėjus, pozicijos uždavinius, atsakomybės sritį ir pan. „Technologija“, skirta Būkite informuoti - apsiginklavę.

    • Tęskite paiešką. Darbo paieškų metu susidursite su atsisakymais, kurių gali būti nemažai, tačiau tai neturėtų atbaidyti, priešingai, tai turėtų būti paskata tobulėjimui, nes nepriėmimas yra svari priežastis susimąstyti, ką galite padaryti geriau kitą kartą.

    Norint surasti darbą neturint patirties reikia įdėti nemažai pastangų. Vis dėlto viskas yra įmanoma jei turite užsidegimo ir noro dibrti tam tikroje srityje. Pasitikėkite savimi, atsižvelgite į visus išvardintus patarimus ir siekite savo tikslų darbo paieškose.

    ANCOR Corporate Websites
    Загрузка...
    Хочу в ANCOR!
    Загрузка...
    Заявка на услугу
    Загрузка...
    Logo ANCOR
    Загрузка...
    Logo ANCOR
    Загрузка...
    Logo ANCOR
    Загрузка...