Išėjimo iš darbo priežastys
  Į straipsnių sąrašą

  Kaip teisingai atsakyti į klausimą "Kodėl išėjote iš paskutinės darbovietės?"

  Kaip teisingai atsakyti į klausimą "Kodėl išėjote iš paskutinės darbovietės?"
  Kaip atsakyti į klausimą „Kodėl išėjote iš paskutinio darbo?"

  Šis klausimas yra vienas dažniausiai užduodamų interviu. Bet pirmiausia supraskime, kodėl to klausiama?
  Atsakymas paprastas: atrankų specialistas nori pašalinti neigiamas priežastis, įvertinti Jūsų sąžiningumą ir gebėjimą mąstyti pozityviai. Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo į klausimą „kodėl išėjai iš ankstesnio darbo“. Visgi yra keletas nerašytų taisyklių, kuriomis reiktų vadovautis, siekiant sudaryti tikrai gerą įspūdį būsimam darbdaviui:
  Pagrindinis dalykas:
  • Tiksliai ir sąžiningai atsakykite į klausimą. Nesiskųskite savo ankstesniu darbdaviu. Norint atsakyti į šį klausimą prieš tai būtina pačiam gerai apgalvoti, kas Jums svarbu, kokia darbo aplinka Jums suteikia daugiausiai motyvacijos dirbti, kokioje srityje save įsivaizduojate bei kokie yra Jūsų karjeros tikslai - tai ne tik padės atsakyti į klausimą, bet ir leis patiems geriau suprasti savo poreikius bei išsigryninti karjeros tikslus.
  • Atsakymas turi būti trumpas ir aiškus. Neišsiplėskite per daug, vardindami viską, kas negerai įmonėje, kurioje dirbote - taip sudarysite negatyvaus žmogaus įvaizdį. Susikoncentruokite į vieną pagrindinę priežastį ir ją apibūdinkite ne daugiau nei vienu ar dviem sakiniais.
  • Pasidalinkite išmoktomis pamokomis. Gali būti, kad ankstesniame darbe sukitės kaip voverė rate, tačiau pabrėžkite, ko išmokote per šį laikotarpį, kas Jus džiugino, pagalvokite kokiais didžiausiais pasiekimais galite didžiuotis, susijusiais su buvusiu Jūsų darbu.
  • Pasidalinkite savo ateities planais. Galbūt norite dirbti su dideliu projektu? Galbūt norite užimti tam tikrą poziciją? O gal tiesiog norite pasiekti sėkmės savo profesinėje srityje. Apibūdinkoite, kas Jums artimiausia!
  ANCOR linki sėkmės interviu - visada būkite užtikrintais, bet kokioje situacijoje bei pasitikėkite savo jėgomis ir gebėjimais, ieškant naujos pozicijos! Mes Jumis tikime!

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...