Karjeros pokyčiai
  Į straipsnių sąrašą

  Top 7 knygos, įkvėpsiančios Jus karjeros pokyčiams

  Top 7 knygos, įkvėpsiančios Jus karjeros pokyčiams

  Artėjant šventėms ne vienas permąsto savo praeitų metų planus, dėliojasi ateinančių metų tikslus, o kai kurie svarsto kaip pasistūmėti savo profesinėje srityje bei kaip pasiekti norimų pokyčių karjeroje. Vietoj kasmet žiūrimo vis to pačio kalėdinio filmo, šiemet siūlome Jums pasiimti knygą į rankas, perskaityti vieną kitą įkvėpiančią istoriją ir nelaukti, kol Jus kas nors padrąsins norimiems pokyčiams, tačiau motyvuoti save įkvėpiančiais pavyzdžiais, pasinaudoti jau sėkmės pasiekusių žmonių išmintimi ir sėkmės paukštę pasigauti patiems, nelaukiant kol ji pagaliau teiksis nutūpti Jums ant rankos!

  Labiausiai įkvepiančios ir labiausiai motyvuojančios karjeros knygos šiandien mūsų pasirinkime:

  ·        „Mano gyvenimas, mano pasiekimai“, Henry Fordas

  Ikoninio automobilio kūrėjas ir visiems žinomos frazės „Noriu, taip ir bus“ autorius su skaitytojais dalijasi ne tik savo sėkmės paslaptimis, bet ir pagrindiniais principais, kuriais vadovavosi kuriant korporaciją.

  ·        „Ar esate pakankamai protingas, kad dirbtum „Google“?“ – Williamas Poundstone'as

  Ši knyga yra puikus vadovas, kaip įveikti sudėtingą darbo pokalbį ir rasti savo svajonių darbą! Autorius knygoje išanalizavo dažniausiai pažangiausiose planetos įmonėse užduodamus interviu klausimus, atsakymų variantus ir galimas jūsų samprotavimo linijas. Suteikia šimtaprocentinės motyvacijos ir noro pakilti iš kėdės.

  ·        "Steve'as Jobsas: pirmasis asmuo"

  Steve'as Jobsas yra ikoniškas „Apple Inc.“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų. Žurnalo „Fortune“ išrinktas geriausiu dešimtmečio vadovu, „Harvard Business Review“ – geriausiu generaliniu direktoriumi pasaulyje. Knyga yra Steve'o Jobso teiginių apie darbą, apie įmonę, apie technologijas ir inovacijas rinkinys. Apima mini biografiją.

  ·        “Kaip klysti?, Elizabeth Day

  Kiekvienas darbe esame padarę didesnių ar mažesnių klaidų. Vieni dėl to save graužia, kiti niekaip negali pripažinti savo kaltės ir ieško kaltų artimoje aplinkoje, tačiau iš tikrųjų sėkmingi žmonės klaidas priima kaip vertingas pamokas bei kažka neišvengiamo ilgalaikėje perspektyvoje. Dalinai memuarai, dalinai gyvenimo vadovas, ši knyga įkvėpia ir pamoko kaip priimti nesėkmes bei kaip išmokti iš to pasiimti geriausia.

  ·        “Diskomforto zona” Farrah Stor

  Ne vienas sėkmingas žmogus yra įvardijęs, jog pasiekti to, ko ji yra pasiekę padėjo nebijojimas išeiti iš vadinamosios “komforto zonos”. Tačiau kaip tai padaryti?„Elle UK“ vyriausioji redaktorė Farrah Storr parengė šį iškalbingą vadovą, kaip judėti link dalykų, kurie mus gąsdina, ir atrasti galios sprendžiant iššūkius. Jos knygoje mokomasi pritaikomo metodo, leidžiančio – taip – susidurti su baime ir vis tiek padaryti tai, ko labiausiai trokštate.

  ·        “Viskas Išsiaiškinama” Marie Forleo

  Šį „New York Times“ bestselerį sukūrė Marie Forleo, įkvepianti pranešėja, kurią Oprah pripažino kaip „naujos kartos minčių lyderį“. Jos unikali pardavimo vertė suteikia jai nepalaužiamą optimizmą bet kokiam iššūkiui – tai padarysite ir jūs, perskaitę tai.

  ·        “Kaip dirbti neprarandant proto?” Cate Sevilla

  Ar kartais jaučiate, jog atsakomybės darbe, užduotys, kylantys nesklandumai darbe ar nesusišnekėjimas su kolegomis varo jus iš proto? Jei norite būti nepakeičiamo vadovo karjeros kelyje (ir pasijuokti pakeliui), ši knyga kaip tik jums. Cate Sevilla išsemia savo patirtį, įgytą dirbdama didelėse technologijų ir menkesnėse įmonėse, siekdama pabrėžti, kad sėkmė darbe niekada neturėtų kainuoti jūsų sveiko proto kaina.

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...